Teslimat ve Kargo İşlemleri 

o    Ödeme tipi Havale/EFT olan siparişler, Havale/EFT işleminin onaylanmasından sonra hazırlanacaktır.

o    Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, daha sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargolanır.

o    Satın aldığınız ürün resmi garanti belgesi, kullanma kılavuzu (ürün içeriğinde varsa) ve adınıza kesilmiş fatura ile gönderilir.

o    Yılbaşı, Bayram, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, gibi özel günlerde aşırı yoğunluk nedeniyle kargo firmalarında dağıtım süresi gecikmeli olabilmektedir. Bu Nedenle özel günlerde siparişlerinizi sorunsuz ve gününde teslim alabilmek için son güne kalmadan 2-3 gün öncesinden sipariş vermeniz tavsiye olunur. 

o    Pazar Günü ve Resmi tatil günlerinde Kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu nedenle resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatil bitiminden sonraki ilk iş günü kargolanır.

o    Kargo şirketinin teslimatı sırasında kargo personeli yanınızdayken paketi açarak ürünü kontrol ediniz. Eğer ürün zarar görmüşse, siparişinizi tutanak tutturarak kargo personeline geri iade ediniz. Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içerisinde, [email protected] adresi veya 0216 308 3129 numaralı telefon vasıtasıyla, müşteri temsilcilerimize muhakkak bildiriniz.

o    Kargo hasar tutanağı düzenlenmeyen ve tarafımıza bilgisi verilmeyen, hasarlı ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmeyecektir.

o    Teslimat süresi sipariş kargoya teslim edildikten sonra ortalama 3 iş günüdür.

o    İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ…

Saatinburada.com