İade ve Değişim İşlemleri 

o    Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

o    Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

o    Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde [email protected] adresi veya 0216 308 31 29  numaralı telefon vasıtasıyla durumu müşteri temsilcilerimize bildiriniz. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

o    İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Aras Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Aras  Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

o    İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0216 308 31 29 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: Küçüksu Mah. Eserli Sokak NO:15 Üsküdar/İSTANBUL

o    Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra verilecek karara göre; iade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Banka işlem süresine YILMAZ AKSESUAR müdahale edememektedir.

o    Değişim işlemleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

o    Faturası ve garanti belgesi bulunmayan ürünlerin değişim veya iadesi kesinlikle yapılmayacaktır.

o    Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için, 0216 308 31 29 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcimizle bağlantıya geçiniz.